Контрактники-зв’язківці пройшли курс підвищення кваліфікації у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

19 квітня 2019, 15:54 | ID: 49203
Контрактники-зв’язківці пройшли курс підвищення кваліфікації у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Контрактники-зв’язківці пройшли курс підвищення кваліфікації у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Контрактники-зв’язківці пройшли курс підвищення кваліфікації у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Контрактники-зв’язківці, які мають вищу освіту, пройшли навчання у профільному військовому виші. Вони тепер офіцери і незабаром займуть нові посади у військових частинах.

Трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації проходили у  Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.  Важливо, що маже половина з тих, хто отримав звання «молодший лейтенант» - військовослужбовці-жінки.

Під час навчання майбутніх офіцерів у ВІТІ 80% навчального часу було відведено практичним заняттям на сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуються в районі проведення ООС.

Інформаційне агентство Міністерства оборони України (м. Київ)