Фактично повернуто до сфери управління Міністерства оборони України нерухомого майна ДП МОУ, що у місті Одеса

19 квітня 2019, 16:19 | ID: 49206

Юридичною службою Міністерства оборони України вжито заходів щодо фактичного повернення до сфери управління Міністерства оборони України незаконно вилучених об’єктів нерухомого майна (будівель та споруд) загальною площею 24723 кв.м) розташованих у місті Одеса.

Так, 18.04.2019 постановою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду залишено без змін постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 22.01.2019 якою було задоволено позовні вимоги Міністерства оборони України до товариств - суб’єктів підприємницької діяльності про визнання недійсним аукціону, укладеного договору купівлі-продажу та свідоцтва на право власності на майновий комплекс заводу належного Державному підприємству Міністерства оборони України.

Таким чином, судовими рішеннями, які набрали законної сили, поновлено право державної власності на вказаний майновий комплекс державного підприємства, яке повернуто до сфери управління Міністерства оборони України.

Міністерство оборони України продовжує роботу щодо фактичного повернення до сфери управління земель та нерухомого майна.