На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти

18 квітня 2019, 15:41 | ID: 49172
На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти На Одещині розпочалися навчання в одному з підрозділів морської піхоти

Відповідно до етапів підготовки та злагодження підрозділів в одному з підрозділів морської піхоти розпочались тактичні навчання.

За легендою навчань, морські піхотинці за підтримки артилерії і авіації Збройних Сил України знищили десант умовного противника, який намагався висадитися на узбережжі Азовського моря.

У ході навчань особовий склад відпрацьовував навички стабілізаційних дій, зокрема, пошук, виявлення, локалізацію, блокування та знищення підрозділів умовних незаконних збройних формувань у визначеному районі.

Також відпрацьовувались елементи висадки тактичного десанту та нанесення авіаударів по морських цілях за підтримки авіації, знищення умовного противника силами артилерії та проведення деблокуючих дій вздовж морського узбережжя.

Навчання проходили в умовах, що максимально наближені до бойових, а це вимагало від особового складу злагодження та високої підготовки. Проте незважаючи на всі труднощі, морські піхотинці в чергове підтвердили — вони готові до захисту територіальної цілісності нашої держави.

Інформаційна редакція Інформагенства Міноборони (м. Одеса)