На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту

06 квітня 2019, 14:09 | ID: 48826
На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту На Дніпропетровщині пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту

На базі 17-ї окремої танкової Криворізької бригади пройшов Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з армспорту, в якому взяли участь 153 військовослужбовці у складі 19 команд.

Командні та індивідуальні заліки проводились у вагових категоріях згідно правил міжнародних змагань з армспорту. Переможці визначалися за сумою набраних балів в індивідуальних та командних заліках.

У командному заліку серед військових вишів перемогу здобула збірна команди Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Кращою серед команд оперативних командувань та навчальних центрів кращою стала збірна Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України.

Як зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту Управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України підполковник Владислав Суспо, якщо в минулі роки у змаганнях брали участь 3-4 команди військових частин безпосереднього підпорядкування, то зараз їх вже десять.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами начальника Генерального штабу ЗС України та цінними подарунками.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Дніпро)