Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників

06 квітня 2019, 09:47 | ID: 48820
Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників Герої не вмирають — Вони в віках живуть..! В Міноборони вшанували загиблих українських захисників

Сьогодні, 6 квітня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України.

У заході на території Міністерства оборони України взяли керівництво Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Сьогодні, 6 квітня, Дзвін Пам’яті пролунав двічі..

У 2004 році загинув солдат Миротворчого контингенту в Республіці Ірак АНДРОЩУК Руслан Андрійович.

Цього дня у 2014 році від підступного російського окупанта загинув майор 10-ї морської авіаційної бригади КАРАЧЕВСЬКИЙ Станіслав Володимирович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта хвилиною мовчання та поклали квіти.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальному подіумі, розміщено Книгу пам’яті з іменами загиблих. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки. Станом на зараз лише 32 розвороти (32 дні) залишаються порожніми. В усі інші дні Збройні Сили України несли бойові втрати.