На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників

22 лютого 2019, 12:50 | ID: 47571
На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників На Тернопільщині триває будівництво житла для військовослужбовців-контрактників

В районному центрі Чорткові, що на Тернопільщині, тривають будівельні роботи гуртожитків покращеного планування для військовослужбовців-контрактників Збройних Сил України.

Загалом, у цьому населеному пункті планується звести дві будівлі для близько 250 військовослужбовців-контрактників.

Крім того, на території військового містечка здійснюється реконструкція котельні та їдальні.

Проект з житловим фондом для військовослужбовців ЗС України у Чорткові продуманий до деталей та відповідає стандартам НАТО.

Як повідомив технічний директор однієї з підрядних організацій Іван Повшок, будівлі вже зведені і наразі відбувається утеплення даху. Також до будівель підведено зовнішні мережі, монтується електрика та сантехніка. Гуртожитки будуть забезпечені автономними електрокотлами. Будівельні роботи проводяться відповідо до графіку.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Хмельницький)