Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст

18 лютого 2019, 19:39 | ID: 47435
Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з сенатором США пані Джоні Ернст

Сьогодні, 18 лютого, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з американською делегацією на чолі із сенатором США пані Джоні Ернст.

Сторони обговорили питання двосторонньої взаємодії з метою зміцнення обороноздатності України.

Степан Полторак поінформував членів американської делегації про результати та подальші перспективи оборонної реформи, яка триває в Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

- Принциповою залишається позиція щодо здійснення глибинних реформ Української армії для розвитку сучасних оперативних спроможностей в інтересах захисту держави та набуття військових критеріїв членства в НАТО, – підкреслив Міністр оборони України, зазначивши, що незворотність євроатлантичного курсу розвитку нашої держави закріплено в Конституції.

Тим часом, Сенатор Джоні Ернст запевнила в подальшій підтримці України з боку обох палат американського парламенту та готовності до впровадження нових законодавчих актів, які зміцнюватимуть здатність України протистояти агресії Росії.

Під час зустрічі йшлося про нагальні питання, пов’язані з ситуацією в окупованому Криму та на Сході України, спільною протидією гібридній російській агресії.

Окрему увагу сторони приділили питанням реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних Сил України та активізації військово-технічного співробітництва зі Сполученими Штатами Америки.