У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок

14 лютого 2019, 19:50 | ID: 47332
У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок У Новолуганському артилерійським обстрілом знищено житловий будинок

Сьогодні, 14 лютого, вранці, російсько-окупаційні війська здійснили артилерійський обстріл населеного пункту Новолуганське, яке знаходиться в прифронтовій зоні. 

Ворог випустив два снаряди з важкого артилерійського озброєння, яке заборонене Мінськими домовленостями. В результаті даного злочину було знищено двоповерховий будинок місцевого жителя. Чоловік 1949 року народження Віктор Фролов дивом лишився живим, зазнавши легких тілесних ушкоджень, від госпіталізації відмовився.

За попередньою оцінкою, обстріл було здійснено керованим артилерійським снарядом "Краснопіль" калібру 152 мм, про що свідчать уламки та частина хвостовика.

Прес-центр операції Об’єднаних сил