У Києві відбувається зістріч фахівців Міністерств оборони України та Королівства Бельгія

14 лютого 2019, 14:05 | ID: 47314

Сьогодні, 14 лютого, у Києві відбулася зустріч фахівців  Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України із делегацією Королівства Бельгія.

Захід проводився на виконання Плану міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України, в частині щодо проведення українсько-бельгійських воєнно-політичних консультацій.

Департамент воєнної політики Міноборони України представляв на зустрічі директор цього структурного підрозділу Олег Меліхов. Від бельгійської сторони участь у заході взяв начальник Управління оборонної політики Департаменту стратегії Штабу оборони Королівства Бельгія капітан І рангу Ханс Хюгенс.

Під час консультацій учасники обговорили низку питань, зокрема щодо розвитку українсько-бельгійського співробітництва, спроможностей за напрямами воєнно-політичної і військово-технічної співпраці, а також співробітництва у галузі військово-медичного забезпечення, військової освіти та стратегічних комунікацій.

Підсумком заходу стане підписання Плану двостороннього співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Королівства Бельгія на 2019 рік.