На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму

01 лютого 2019, 17:05 | ID: 47012
На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму На Житомирщині будівництво гуртожитків для контрактників ЗС України вийшло на фінішну пряму

У Житомирі для військовослужбовців контрактної служби Збройних Сил України на фінішну пряму вийшло будівництво гуртожитків поліпшеного планування.

На території одного з підрозділів окремої десантно-штурмової бригади будівельні роботи проводяться згідно графіку.

В рамках реалізації масштабного проекту, найбільшого за роки незалежності України — будівництва житла для контрактників Збройних Сил України, швидкими темпами зводяться гуртожитки.

Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою у дві кімнати. На кожному поверсі обладнується кухня. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство. Облаштування інтер’єрів в новозбудованих гуртожитках поліпшеного типу відбуватиметься з врахуванням побажання самих військових.

Також триває капітальний ремонт їдальні для військовослужбовців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України.

Десантники харчуватимуться в оновленій їдальні за новим Каталогом продуктів. Цього року їдальню буде здано в експлуатацію.

Розбудова військової інфраструктури Збройних Сил України триває.

Нагадаємо, згідно проекту оборонного відомства щодо будівництва житла для військовослужбовців ЗС України у військових частинах триває будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців військової служби за контрактом.