Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним

23 січня 2019, 17:42 | ID: 46779
Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним Доставлені на лікування до Київського військового госпіталю військовослужбовці забезпечені усім необхідним

22 січня до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» (м. Київ) доставлено 22 військовослужбовці Збройних Сил України з осколковими пораненнями, які вони отримали в районах відсічі та стримування російської збройної агресії у ході проведення операції Об’єднаних сил у різний період. Попередньо наші захисники проходили лікування у Харкові. Після ретельного медичного огляду 12 військових залишилися на лікуванні у Києві, ще 10 воїнів отримують медичну допомогу  у військово-медичній установі м. Ірпінь.

Як повідомили у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» стан здоров’я всіх українських захисників – стабільний. На теперішній час лікарі проводять постраждалим воїнам хірургічні обробки ран, оперативне втручання, іншу види лікування.

Військові медики наголосили, що поранені військовослужбовці забезпечені усім необхідним, їхньому життю ніщо не загрожує. Хлопці отримують кваліфіковану медичну допомогу, у повній мірі забезпечені медикаментами, та чотириразовим харчування відповідно Каталогу продуктів, що урізноманітнює раціон.

Серед поранених – військовослужбовці однієї з окремих механізованих бригад. Хлопці з оптимізмом дивляться у майбутнє й мріють, що після лікування повернуться на передову до своїх побратимів.