В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв

14 січня 2019, 10:04 | ID: 46563
В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв В Міноборони під час щоденного ранкового церемоніалу вшанували загиблих Українських героїв

Сьогодні, 14 січня, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

На щоденному ранковому церемоніалі були присутні родичі загиблих українських Героїв, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону та курсанти одного із навчальних закладів столиці.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Сьогодні, 14 січня, Дзвін Пам’яті пролунав двічі...

Цього дня внаслідок російської збройної агресії перестали битися серця мужніх захисників України.

В цей день у 2015 році загинув солдат ГРЕЧКО Дмитро Миколайович.

Цього дня у 2017 році збройна агресія забрала життя капітана СЕНЮКА Віталія Дмитровича.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Присутні поклали квіти до Стели Пам’яті.

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоб й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.