З початку 2018 року на військову службу за контрактом у Збройних Силах України прийнято понад 27 тис. осіб, у тому числі, 1700 офіцерів

06 листопада 2018, 16:37 | ID: 44926

«З початку 2018 року на військову службу за контрактом у Збройних Силах України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі, 1700 офіцерів». Про це під час брифінгу для представників ЗМІ перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

– Обласні та районні (міські) призовні комісії продовжують свою роботу з питань призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року. В рамках призовної кампанії «Осінь-2018» станом на листопад на строкову військову службу до лав ЗС України призвано близько 5 тис. осіб, – повідомив він.

Загалом на виконання Воєнної доктрини України щодо змішаного способу комплектування ЗС України, у 2018 році на строкову військову службу до Збройних Сил України буде призвано 18,0 тис. осіб (весна – 9,0 осіб; осінь – 9,0 тис. осіб).

Заступник Міністра оборони України нагадав, що військовослужбовцями строкової служби комплектуються посади у підрозділах забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин та установ в пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.

– Це дозволяє вивільнити військовослужбовців за контрактом для залучення їх в ООС. До виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил та до військових частин, які дислокуються районах проведення ООС, військовослужбовці строкової служби не залучаються, – наголосив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.