У 2018 році силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів ЗС України відремонтовано понад 4 200 одиниць озброєння та військової техніки

06 листопада 2018, 16:26 | ID: 44922

Про це під час брифінгу для представників ЗМІ перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

– У 2018 році відремонтовано силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів Збройних Сил понад 4 200 од. озброєння та військової техніки. На підприємствах оборонно-промислового комплексу України відремонтовано та поставлено понад 500 од. ОВТ ракетно-артилерійського озброєння, бронетанкового озброєння, автомобільної техніки, авіаційної та інженерної техніки, техніки зв’язку і тилу, – розповів заступник Міністра оборони.

За Державним оборонним замовленням до військових частин поставлено понад 1 500 од. нового та модернізованого озброєння та військової техніки, близько 800 од. стрілецької зброї, понад 500 од. засобів розвідки та спостереження, а також поставлено ракети та боєприпаси.

На озброєння (постачання) Збройних Сил України прийнято 12 од. зразків ОВТ, зараховано до складу ВМС України 4 малих броньованих артилерійських катери (проект 58155) та допущено до експлуатації 18 одиниць зразків ОВТ.

Окрім цього, в рамках надання технічної допомоги від країн-партнерів, до військових частин Збройних Сил України у 2018 році поставлено деякі види ОВТ. Зокрема, у рамках міжнародної допомоги у військовій сфері Сполученими Штатами Америки передано до ВМС України два патрульні катери типу “Island”.