Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука

26 жовтня 2018, 10:27 | ID: 44653
Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золото у стрільбі з лука

Сьогодні, 26 жовтня, в останній день змагань на «Invictus Games» у Сіднеї українська лучниця Майя Москвич виборола золоту медаль в особистому заліку.

Слід підкреслити, що Майя — єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games». Для Майї — це вже друге золото після перемоги у командному заліку у стрільбі з лука.

Вітаємо Майю Москвич із золотою медаллю на «Invictus Games» серед жінок-новачків. Це просто неймовірний результат. Особливо враховуючи, що спортивний лук Майя вперше взяла до рук у березні цього року за порадою Дмитра Сидорука під час тестування.

Слава Україні!