Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео)

23 жовтня 2018, 10:11 | ID: 44579
Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео) Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної! (відео)

Сьогодні, 23 жовтня - третій день змагань Ігор Нескорених на «Invictus Games» у Сіднеї. Він приніс третє золото Українській збірній.

Українский ветеран Олександр Гавриленко після двох спроб виконав вправу і не залишив жодного шансу суперникам здобув золоту медаль з пауерліфтингу у середній вазі!

Вітаємо українського спортсмена!

Слава Україні!