Обстановка на 6-му арсеналі станом на 12.00

15 жовтня 2018, 12:05 | ID: 44396

Інтенсивність поодиноких вибухів на технічній території 6-го арсеналу у порівнянні з минулою добою суттєво зменшилася. 

З 6-00 до 12-00 спостерігалися незначні поодинокі вибухи в осередках тління з періодичністю 1, 2 вибухи на годину.

Щодо ситуації вночі, інтенсивність вибухів на технічній території зменшилась у понад 5 разів, у порівнянні з аналогічним періодом минулої доби. У деякі години не було зафіксовано жодного вибуху.

З ранку на території арсеналу працюють пожежні танки, інженерна та спеціальна техніка ЗС України, а також залучена пожежна техніка та авіація ДСНС.

Безперервне забезпечення водою місць гасіння здійснювали спеціальний пожежний потяг, розташований поблизу арсеналу та трикілометрова рукавна лінія для подачі води до технічної території. 

Координацію сил і засобів, залучених до ліквідації наслідків надзвичайної події на території арсеналу здійснює аєророзвідка ЗС України.

15 груп розмінування ЗС Украіни продовжують очищення технічної території від вибухонебезпечних предметів.

Триває відновлення інфраструктури арсеналу та казармено-житлового фонду силами квартирно-експлуатаційних підрозділів ЗС України. Проводиться робота з перекриття дахів казарм, адміністративних приміщень, ремонт електромереж, вуличного освітлення та відновлено електропостачання котельні.

Підрозділи Військової служби правопорядку ЗС України, Національної гвардії та Національної поліції здійснюють охорону довкола периметру арсеналу, здійснюється підтримання правопорядку в населених пунктах поблизу арсеналу.