У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства

14 вересня 2018, 16:05 | ID: 43533
У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства У Києві відбулися урочисті заходи з нагоди спуску на воду десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства

В урочистих заходах спуску на воду десантно-штурмового катера "Кентавр" на замовлення Міністерства оборони України взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко, народний депутат України Ірина Фріз, голова Правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерій Шандра, представники військово-дипломатичного корпусу.

— Національна промисловість оперативно реагує на воєнні загрози держави. Протягом останніх двох років, колективом вітчизняного ПАТ «Кузня на Рибальському» було збудовано та передано національним Військово-Морським Силам 6 броньованих артилерійських катерів. Вони вже виконують бойові завдання за призначенням. Ми наполегливо нарощуємо сили — планово і системно. Сьогодні — ще одна перемога на цьому шляху. Спускається на воду перший корпус десантно-штурмового катеру «Кентавр», — наголосив Степан Полторак на своїй сторінці у Фейсбук.

— У найближчій перспективі ми очікуємо від національної промисловості сучасні ракетні катери — це суттєво посилить бойові спроможності ВМС України. Пріоритетним залишається створення всього спектру сучасних кораблів та катерів, кораблів спеціального призначення та суден забезпечення. Впевнений, Україна крок за кроком наполегливо та системно стає повноцінною морською державою з потужним потенціалом забезпечення національної безпеки на морі, — зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.