На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду

18 серпня 2018, 21:07 | ID: 42846
На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду На Хрещатику відбулося вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду

Сьогодні, 18 серпня, на головній вулиці столиці — Хрещатику відбулося перше вечірнє тренування особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпня з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України.

В тренуванні взяв участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, який перевірив хід підготовки особового складу, який залучається до військового параду.

— Сьогодні ми провели перше тренування на центральній вулиці нашої країни. В ньому взяли участь 4,5 тисячі військовослужбовців, ми очікуємо ще прибуття 18 іноземних делегацій з країн світу, які так само будуть брати участь в параді. Всього, 300 військовослужбовців, — зазначив Степан Полторак. — Також під час першого тренування було представлено 250 одиниць техніки — нової, техніки, яка прийнята на озброєння або проходить державні випробування, а також представлені перспективні зразки.

За його словами, тренування буде проведено ще 20 серпня, а 22 серпня відбудеться генеральне тренування, в парадній формі.

— Всіх запрошуємо на святкування Дня Незалежності України: там, де армія буде з народом, а народ з армією, — наголосив Міністр оборони.

Глава оборонного відомства також розповів, що під час урочистостей бригадам, які брали та беруть участь в бойових діях на сході України, будуть надані почесні назви та вручені бойові прапори.

Як ми вже повідомляли, 24 серпня головною вулицею столиці пройде 24 парадні розрахунки, що представляють підрозділи Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших формувань, що виконують завдання з охорони та оборони України.