Роз'яснення щодо розміщення військової техніки на території Харківського бронетанкового заводу

18 липня 2018, 20:14 | ID: 42239

Щодо ситуації по розміщенню техніки та території Харківського бронетанкового заводу, повідомляємо наступне: військова техніка, яка наразі відновлена, у відповідності до державних контрактів, була передана на завод з метою ії ремонту та модернізації за рахунок бюджетних коштів. Після завершення всіх приймально-здаточних робіт зазначена військова техніка буде передана до складу Збройних Сил України.

Стара техніка була зосереджена на території заводу з 2004 по 2010 рік за різними рішеннями керівництва Міністерства оборони України на той час. Рішення щодо її подальшого використання не приймалися до 2014 року.

У 2014 році Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак доручив провести інвентаризацію всієї техніки з метою визначення її наявності, технічного стану та виконання ремонтно-відновлювальних робіт.

Наразі за рішенням Міністром оборони України відбувається позапланова інвентаризація залишків військової техніки. Після її завершення буде прийнято правове рішення щодо механізмів її повернення до складу Збройних Сил України.