Привітання Міністра оборони України з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

01 липня 2018, 10:22 | ID: 41812
Привітання  Міністра оборони України з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Товариші матроси, старшини і сержанти, курсанти, мічмани і прапорщики, офіцери і адмірали! 

Щиро вітаю із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Становлення і розвиток українського військового флоту відбувалося і триває в умовах жорсткого протистояння діям країни-агресору – Російській Федерації. У цей день ми вшановуємо воїнів, які захищають наше море і узбережжя, відроджують Україну як морську державу.

У 2018 році Військово-Морські Сили мають вагомі результати бойової роботи багатотисячного колективу.

Запроваджуються стандарти НАТО. Наочно ви можете це побачити на спільних навчаннях з кораблями країн Альянсу, які відвідують Одесу. Створені Морське командування і Командування морської піхоти набувають спроможностей управління силами в морі та на узбережжі.

У підготовці та застосуванні сил запроваджуються нові стандарти: українсько-американське навчання «Сі Бриз – 2018», яке розпочинається наступного тижня, стане іспитом на спроможність Морського командування на взаємосумісність з кращими флотами світу і спроможність управляти багатонаціональним з’єднанням.

Суттєво нарощена система базування сил, що зміцнює обороноздатність півдня України. Будується новітня база для дислокації морської піхоти.

Південна військово-морська база розпочала реформування і розпочинає діяльність на Азовському напрямку.

Морська піхота поповнилася двома батальйонами, які професійно і надійно виконують бойові завдання.

Час довів: наявність боєздатних Військово-Морських Сил є однією з найважливіших складових обороноздатності та безпеки України, важливим фактором воєнно-політичної реальності в Чорноморсько-Азовському регіоні, утвердження України як незалежної морської держави у світі.

Дякую всім, хто самовіддано захищає Батьківщину на суходолі, в морі й повітрі.

Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, нових звершень в ім’я Перемоги і Миру в Україні.