Генерал армії України Степан Полторак в Одесі привітав військових моряків з професійним святом

01 липня 2018, 12:01 | ID: 41817
Генерал армії України Степан Полторак в Одесі привітав військових моряків з професійним святом Генерал армії України Степан Полторак в Одесі привітав військових моряків з професійним святом Генерал армії України Степан Полторак в Одесі привітав військових моряків з професійним святом

Сьогодні, 1 липня, в Одесі тривають урочисті заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Виступаючи перед учасниками урочистостей, Міністр оборони України від імені Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та колегії оборонного відомства привітав особовий склад з професійним святом, побажав усім військовим морякам успіхів і перемог.

Генерал армії України Степан Полторак підкреслив, що за часи незалежності Військово-Морські Сили пройшли складний етап реформування, який триває і по сьогодні.

– Навіть у складні часи, після підступного удару у спину у 2014 році під час анексії Криму та збройної агресії на сході України, головними пріоритетами для військовослужбовців Військово-Морських Сил були захист своєї держави та вірність Присязі, – наголосив він.

За словами Міністра оборони України, кожен матрос і офіцер чітко виконував поставлені завдання, навіть ціною власного життя. 500 військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України отримали державні нагороди, 31 з них – посмертно.

Присутні вшанували пам'ять загиблих за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.