Захворюваність на кір серед військовослужбовців на Яворівському полігоні не має тенденції до погіршення

22 червня 2018, 13:36 | ID: 41628

Центральне санітарно-епідеміологічне управління Міністерства оборони України повідомляє, що у військових частинах та підрозділах, розташованих на території Яворівського полігону захворюваність на кір серед військовослужбовців не має тенденції до погіршення, та реєструється у вигляді спорадичної.

“На території полігону рівень захворюваності на кір станом на 22 червня, у порівнянні з попереднім кварталом 2018 року має тенденцію до зниження”, - наголосили у санітарно-епідеміологічному управлінні.

“У дислокованих на Яворівському полігоні військових частинах та підрозділах проводилося щеплення особового складу. Вакцинації не підлягали військовослужбовці, які мали медичні протипоказання, перенесені захворювання на кір в анамнезі, а також ті, хто згідно діючого законодавства відмовилися від проведення профілактики цього інфекційного захворювання”, - повідомляють військові медики.

Варто підкреслити, що при встановленні інфекційного діагнозу або підозри захворювання на кір, усі військовослужбовці в обов’язковому порядку госпіталізуються до клініки інфекційних хвороб Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові. Лікування хворих на кір у медичних пунктах або ізоляторах військових частин заборонене розпорядженням начальника регіонального управління Служби превентивної медицини Міністерства оборони України.ОСТАННІ НОВИНИ