За фактом залучення військовослужбовців-строковиків Держспецслужби транспорту до господарських робіт призначено службове розслідування

20 червня 2018, 10:08 | ID: 41572

Вчора, 19 червня, у телевізійних сюжетах програми «ТСН» (телеканал «1+1») та «Надзвичайні новини» (ICTV) було оприлюднено інформацію про залучення військовослужбовців строкової служби Державної спеціальної служби транспорту до розвантажувальних робіт на одному з підприємств у м. Дніпро.

За даним фактом, Головою Адміністрації Держспецслужби призначено службове розслідування. За результатами перевірки, у разі виявлення порушень, винні посадові особи військової частини будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.

За попередніми даними з’ясовано, що військовослужбовці 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, яка входить до системи Міністерства оборони України, виконували роботи по розвантаженню цементу та каменю, призначеного для будівництва двох казарм для військовослужбовців Збройних Сил України в с. Кайдаки Дніпропетровської області.