Молодший сержант Мар’яна Тоненькова отримала звання «Військовослужбовець року»

30 січня 2018, 17:09 | ID: 37531
Молодший сержант Мар’яна Тоненькова отримала звання «Військовослужбовець року»

Днями в Сєвєродонецьку відбулася церемонія нагородження переможців обласної премії «Людина року 2017». Номінанткою на звання «Військовослужбовець року» стала молодший сержант Мар’яна Тоненькова.

– Ми започаткували церемонію відзначення людей, які творять історію, сьогодення і майбутнє Луганщини. Я вдячний долі за можливість сказати кожному з номінантів «спасибі» за внесок у розбудову мирного життя та наближення нашої Перемоги, – зазначив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

На фронті Мар’яна з 2014 року. Як фельдшер, врятувала не одне життя.

З 2017 року підписала контракт зі Збройними Силами України та продовжила військову службу у складі однієї з окремих мотопіхотних бригад на посаді санітарного інструктора мотопіхотної роти.

Під час виходу з оточення під Іловайськом після розстрілу колони жінка не лише чітко виконувала свої обов’язки, а й морально підтримувала військовослужбовців. У листопаді 2017 року Мар’яна надавала допомогу пораненим внаслідок бойового зіткнення з російсько-окупаційними військами на Луганщині.

Прес-служба 58 омпбр