Воїни 28-ї окремої механізованої бригади після повернення з передової отримали оновлене військове містечко

20 січня 2018, 17:45 | ID: 37277

Несподівним, приємним сюрпризом для військовослужбовців 28-ї окремої механізованої бригади, які повернулися з передової на Батьківщину стало оновлення їх військового містечка. До прибуття захисників на рідну землю спільними зусиллями особового складу військового з’єднання, представників квартирно-експлуатаційної частини та волонтерів у військовому містечку було відремонтовано зали їдальні й казармені приміщення, відновлено агітаційні стенди та плакати на плацу. Крім того впорядковано прилеглу територію частини.

Очікується, що проведення подібних заходів сприятиме створенню мотивації для проходження військової служби, а також становленню європейських стандартів у вітчизняному війську.

Варто зазначити, що повернення захисників Батківщини на Одещину співпало з великим християнським святом Хрещенням Господнім. Тож, за існуючою традицією офіцери, сержанти та солдати бригади занурилися в студену морську воду. Всі учасники православного ритуалу, отримали вишиванки ручної роботи, які передали їм волонтери зі Львова.