У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова

12 січня 2018, 17:16 | ID: 37052
У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова У Житомирі відбулись урочистості з нагоди 111-річниці від дня народження С. П. Корольова

Урочистим шикуванням, покладанням вінків та квітів до пам’ятника Сергію Павловичу Корольову розпочався ранок 12 січня у Військовому інституті.

На центральній площі міста, яку названо на честь Сергія Павловича Корольова, представники органів місцевої влади, керівництво Військового інституту за участю роти Почесної варти і військового оркестру вшанували пам’ять видатного земляка.

Заходи продовжилися покладанням квітів біля музею космонавтики ім. С.П. Корольова, де відбувся день відкритих дверей, під час якого усі охочі оглянули нові музейні експонати.