Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів

25 грудня 2017, 14:22 | ID: 36697
Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» прийняла Чемпіонат України з біатлону серед юніорів

У змаганнях взяли участь 50 хлопців та 40 дівчат з Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Харківської, Львівської, Київської областей та міста Києва.

Ініціатори першості – Міністерство молоді та спорту і Федерація біатлону України – організували для учасників спринтерську гонку, гонку переслідування та масовий старт. Хлопці долали дистанції на 10 та 12,5 км, а дівчата – на 7,5 та 10 км.

У командному заліку перше місце вибороли юніори з Чернігівської області, друге – біатлоністи з Тернопілької області і третє – спортсмени з Харківщини.

В особистій першості спринтерська гонка була за Владиславом Романчичем з Чернігівщини та Мар’яною Брикайло з Тернопільщини. Гонку переслідування виграли представники Чернігівщини Валерія Дмитренко та Владислав Романчич. Перше місце у масовому старті вибороли Руслан Бригадир з Тернопільської області та Ганна Коваленко з міста Києва.

Переможців нагородили медалями, дипломами та цінними подарунками.