Наявні на рахунках Міністерства оборони України кошти до кінця поточного року будуть використані максимально ефективно

19 грудня 2017, 11:33 | ID: 36496

Станом на 19 грудня на рахунках Міністерства оборони України перебувають бюджетні кошти:

– 2,2 млрд грн. загального фонду, передбачені для соціальних виплат (в тому числі, на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та заробітної плати працівникам), які будуть здійснені з 21 по 28 грудня.

– 4,3 млрд грн. загального фонду, передбачені на матеріально-технічне забезпечення (в тому числі, на харчування військовослужбовців, закупівлю озброєння та військової техніки) використовуються відповідно до укладених договорів. У зв’язку з цим, з грудня щоденно передається до органів Державної казначейської служби документів на суму близько 400 млн грн.

3,4 млрд грн. спеціального фонду, отримані як конфіскат, були виділені Міністерству оборони України у другій половині 2017 року. З них 700 млн грн. планується використати до кінця року. Під 2,7 млрд грн. передбачені асигнування у Законі України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Звертаємося до деяких політиків з проханням припинити спекулювання інформацією для підняття особистих рейтингів, особливо тим, хто чудово розуміє та усвідомлює, що значна частка бюджетних коштів використовується саме у грудні місяці кожного року.

На даний час загрози невикористання виділених Міністерству оборони України на 2017 рік бюджетних коштів немає.