Цього року на харчування за Каталогом продуктів планується перевести 23 військових частини Збройних Сил України

13 жовтня 2017, 15:44 | ID: 34670

Продовжується запровадження нової системи харчування у військових частинах за Каталогом продуктів, загально прийнятим в арміях країн-членів НАТО.

Відповідно до наказу Міністерства оборони України, цього року на нову систему харчування вже переведено 11 військових частин Збройних Сил України.

Зокрема, у жовтні на харчування за Каталогом продуктів перейшли чотири військові частини у Київській та Львівській областях. Це Національний університет оборони України ім. І.Черняховського, Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. І.Богуна, Міжнародний центр миротворчості та безпеки та 184-й навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З 15 жовтня, відповідно до укладеного договору, на харчування за Каталогом продуктів перейде 199-й навчальний центр Високомобільних десантних військ у Житомирському гарнізоні, а наприкінці місяця – ще одна військова частина.

Усього протягом цього року на харчування за новою системою планується перевести 23 військових частини Збройних Сил України. У тому числі, армійської авіації, спеціального призначення, Національний військово-медичний клінічний центр “Головний військовий клінічний госпіталь” та військово-медичні клінічні центри Центрального, Північного, Західного та Південного регіонів.