На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО

23 вересня 2017, 18:05 | ID: 33923
На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО На Луганщині з екіпажами бойових машин проводять заняття за стандартами НАТО

На одному з полігонів оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» було проведено тактичне заняття з екіпажами бойових машин за стандартами НАТО.

Під час заняття танкісти показали свою майстерність під час водіння в складних умовах місцевості з теоретичним пошкодженням блоків візуального спостереження. Суть вправи полягає у тому, що механіку-водію заклеюють прилади спостереження (трімплексів), а відтак командир машини з допомогою радіозв’язку керує діями механіка-водія.

За словами командира підрозділу таку вправу доцільно відпрацьовувати, адже під час бойових дій трапляється дуже багато випадків пошкодження саме приладів спостереження у механіка-водія. Тому взаємодія між членами екіпажу повинна бути абсолютною.

Бойова машина впевнено здійснює колійний прохід у мінно-вибуховому загородженні, зупиняється на підйомі та спуску, долає протитанковий рів з проходом, ділянку загороджень та маневрувань.

Екіпажі бойових машин приступають до наступного завдання та демонструють взвод на марші. Багато елементів було взято зі змагань танкістів «Сильна Європа-2017», що проводились в Німеччині та з врахуванням досвіду, який набули українські військові в районі проведення АТО від 2014 року.

— Основною відмінністю цих навчань є те, що вперше в Збройних Силах України взвод має 4 танки. Це є дуже доцільно, тому що під час пошкодження одного танка інша машина може евакуювати з поля бою, а пара машин, яка залишається боєздатною, може у повному обсязі виконувати поставлені завдання, — пояснив командир підрозділу.

Танковий взвод на марші. Четвірка бойових машин наближається до спостерігачів. За сценарієм навчань одна з машин виходить з ладу. Танкісти демонструють злагодженість дій під час відновлення техніки після бойового пошкодження.

Наприкінці занять — флангова стрільба з ходу в умовах рейдових дій, танкова «качеля» з переходом танкового взводу в наступ без використання боєприпасів.

Прес-центр ОТУ «Луганськ»

Відео: Військове телебачення