Усі роботи щодо створення та введення в експлуатацію Центру імітаційного моделювання на Львівщині завершені наприкінці серпня

22 вересня 2017, 12:03 | ID: 33869

У Міністерстві оборони України триває впровадження проектів і заходів, запланованих на цей рік.

Так, нещодавно на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відкрився Центр імітаційного моделювання. Як і планувалося, усі роботи щодо його створення за підтримки закордонних партнерів та введення в експлуатацію завершилися наприкінці серпня.

Офіційне відкриття було приурочене до Дня високоповажних гостей та преси під час масштабних українсько-американських командно-штабних навчань “Rapid Trident-2017”. Участь у відкритті взяли Міністр оборони України, представники Збройних Сил України, армій країн-партнерів, численних вітчизняних та іноземних засобів масової інформації. Тоді ж було продемонстровано потужності Центру іноземним партнерам, які брали участь у його створенні (зокрема, США передали для Центру обладнання на суму 22 млн доларів). У підсумку, іноземці високо оцінили можливості Центру, площа території якого складає 3,5 тис. кв. м.

Наразі український Центр імітаційного моделювання є одним із найпотужніших у Східній Європі. На його базі проходитимуть підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України та країн-партнерів.

Водночас, окремі засоби масової інформації не вперше роблять висновки щодо нібито невиконання або невчасного виконання Міністерством оборони запланованих проектів і заходів. Міністерство оборони України просить журналістів у подальшому ретельно перевіряти інформацію, яка готується до публікації, та отримувати її тільки з офіційних джерел, адже поширення неправдивої інформації призводить до посилення соціальної напруги в суспільстві та підриває довіру населення до Збройних Сил України.