На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників

07 вересня 2017, 16:40 | ID: 33439
На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників На Приморському напрямку з нагоди професійного свята нагородили воїнів-розвідників

В оперативно-тактичному угрупованні «Маріуполь» з нагоди професійного дня, відзначили воїнів-розвідників, вручили їм чергові військові звання, нагородили відзнаками та почесними грамотами.

У привітанні від імені командування було зазначено, що під час виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції, воїни-розвідники, численними подвигами, майстерністю та професіоналізмом наводили жах на ворога, здобули славу та авторитет українського війська. Продовжуючи славні традиції старших поколінь, воїни-розвідники в ході антитерористичної операції з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність Військовій присязі, професіоналізм і бойову майстерність.

Цього дня свої поздоровлення людям-мужньої професії також надіслали школярі Маріуполя. «Військові розвідники — це дуже важлива професія для нашої країни. Ми вітаємо Вас з Вашим професійним святом і бажаємо досягнення поставлених цілей у всіх починаннях. Нехай Ваша цілеспрямованість і вольовий характер принесуть Мир в нашій країні», — йшлося у привітанні.

Варто зазначити своє професійне свято воїни-розвідники зустрічають міцно тримаючи позиції на Сході нашої країни, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.

Мобільна прес-група ОТУ «Маріуполь»