«Збройні Сили України у вересні проведуть комплексне навчання «Непохитна стійкість-2017», — генерал армії України Віктор Муженко

01 вересня 2017, 18:31 | ID: 33291
«Збройні Сили України у вересні проведуть комплексне навчання «Непохитна стійкість-2017», — генерал армії України Віктор Муженко

Збройні Сили України у вересні цього року проведуть низку командно-штабних навчань із залученням військ та оперативних резервів, головним з яких стануть стратегічні КШН “Непохитна стійкість-2017”.

Про це у своєму виступі перед слухачами та викладацьким складом  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з нагоди початку нового навчального року повідомив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

– З 12 по 15 вересня буде проведено стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) “Непохитна стійкість-2017”. Його метою ми розглядаємо нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій, – сказав начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України.

За його словами, перед цим відбудеться логістичне навчання, метою якого є удосконалення системи планування та всебічного забезпечення угруповань військ (сил) та управління залученими силами і засобами в ході стратегічного розгортання Збройних Сил та відсічі збройної агресії на загрозливих напрямках.

– Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ (сил). Крім того, буде проведено тренування сил і засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони, – наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України