Українська сторона СЦКК: “НЗФ ОРДО не бажають дотримуватись “шкільного” режиму тиші”

25 серпня 2017, 10:47 | ID: 33112

Підрозділи АТО, виконуючи Мінські домовленості, підтримують запроваджений тристоронньою контактною групою режим “шкільної” тиші по всій лінії розмежування сторін на Донбасі, який встановлено з 00 годин 25 серпня. У свою чергу, НЗФ ОРДО почали обстріли ще до опівночі і продовжили після, порушивши перемир’я відразу, як воно почалося.

За даними української сторони СЦКК, вже на другій хвилині встановлення “шкільного” режиму тиші бойовики обстріляли зі стрілецької зброї та крупнокаліберних кулеметів позиції сил АТО в районі селища Талаківка.

З 00.30 по 00.45 годин 25 серпня, вдруге порушивши режим тиші, НЗФ ОРДО обстріляли будинки мирних мешканців у селищі Зайцеве. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.

ЗС України на провокації не піддалися, вогонь у відповідь не відкривали.

Такі злочинні дії незаконних збройних формувань ОРДО свідчать про грубі порушення Мінських домовленостей, відверте небажання дотримуватись взятих на себе зобов’язань в рамках тристоронньої контактної групи щодо дотримання “шкільного” режиму тиші вздовж усієї лінії розмежування сторін та зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту.