Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова

14 серпня 2017, 09:30 | ID: 32813
Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова Поранених захисників України вертольотом евакуювали до Військово-медичного клінічного центру Харкова

Військові медики провели аеромедичну евакуацію поранених військовослужбовців з району проведення Антитерористичної операції до Харкова.

Спершу бійцям оперативно надали допомогу передові групи лікарсько-сестринських бригад, що несуть службу найближче до районів бойових дій. Далі поранених доправили до 65-го військового мобільного шпиталю, де провели необхідні заходи з оперативного втручання та стабілізації.

Оцінивши стан військовослужбовців, було прийнято рішення про їх перевезення повітряним транспортом на вертольоті Мі-8МТ до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (м. Харків). Також до центру були доставлені військовослужбовці з травмами та соматичні хворі.

– Двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові ураження на передовій, – розповідає головний хірург АТО полковник медичної служби Костянтин Гуменюк. – Це множинні поранення верхніх та нижніх кінцівок, тулуба, проникаючі поранення черева. Зараз їх стан стабільний. У Харкові бійці проходитимуть подальшу діагностику та лікування.

За словами полковника м/с Костянтина Гуменюка, нині в районі АТО військові медики забезпечені сучасними реанімобілями, які дозволяють безпечно та оперативно доставляти поранених до місця отримання кваліфікованої медичної допомоги.