Львівські десантники виконують стрибки з парашутом

08 серпня 2017, 09:45 | ID: 32666
Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом Львівські десантники виконують стрибки з парашутом

Протягом кількох днів львівські десантники виконують стрибки з парашутом. Десантування відбувається з вертольота Мі-8 із висоти 600 і 800 метрів. Щодня в небі розкривається близько двох сотень білих куполів. Є серед десантників й ті, які здійснили у своєму житті свій перший стрибок із парашутом. Стрибки виконують військовослужбовці — чоловіки та жінки. У військовослужбовців великою мотивацією до виконання стрибків є те, що командир бригади полковник Володимир Шворак здійснює стрибки разом з особовим складом.

— Ми не розглядаємо стрибок як саму ціль, ми розглядаємо його як один із способів доставки військовослужбовців у район виконання завдань, — сказав командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак.

Прес-служба 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України