В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС

20 липня 2017, 17:57 | ID: 32223
В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС В Одесі фінішував шлюпковий похід за участі курсантів Інституту ВМС

В Одесі сьогодні, 20 липня, успішно фінішував похід групи плавзасобів у складі 4 шлюпок (ЯЛ-6) Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» разом із судном забезпечення навчальним катером ВМС ЗС України “Нова Каховка”. 

Основною метою шлюпкового походу, який тривав за маршрутом Одеса – Очаків - Нова Каховка – Одеса, було набуття майбутніми флотськими офіцерами навичок з управління маломірним судном (шлюпкою) на веслах та виконання завдань первинної штурманської підготовки. 

- План походу виконано повністю. Курсантами пройдено близько 70 морських миль на веслах на шлюпках, і ще стільки ж миль під вітрилами, - повідомив командир походу капітан 1 рангу Олександр Веретельніков. – Матеріальна частина навчального катеру «Нова Каховка» працювала без зауважень. А головне, курсанти набули досвід з управління шлюпкою в умовах плавання в річці, орієнтування основними штурманськими способами на морі, проходження вузини тощо, - додав офіцер.  

Крім того, понад 20 курсантів взяли участь у спортивних заходах, отримали практику організації повсякденної життєдіяльності на стоянці. Також під час перебування у Новій Каховці відбулися зустрічі із керівництвом міста, молоддю і представниками громадськості.

В ході плавання, яке розпочалося 12 липня, проведено також традиційний ритуал оморячування, тих військовослужбовців, хто вперше вийшов у  море на кораблі.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України