За участь в АТО демобілізований солдат 128-ї огпбр Микола Гаврилов отримав виплати в повному обсязі

16 червня 2017, 17:18 | ID: 31260

У зв’язку з оприлюдненням деякими ЗМІ інформації щодо незабезпечення належними грошовими виплатами демобілізованого військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України солдата Миколи Гаврилова Командування Сухопутних військ Збройних Сил України повідомляє наступне.

Згідно з наказом командира 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади солдат Гаврилов Микола Олексійович був виключений зі списків військової частини 21 березня 2017 року на підставі статті 26 частини 1 пункту “а” (у запас), частини 8 пункту 1 підпункту “б” (за станом здоров’я) Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 25 березня 1992 року № 2232-XII.

Під час проходження військової служби солдат Микола Гаврилов отримував грошове забезпечення в повному розмірі за кожен місяць без затримок у виплатах, згідно з чинним законодавством.

Відповідно до витягу з наказу на виключення солдата Гаврилова зі списків військової частини йому було виплачено та перераховано на відповідний картковий рахунок грошове забезпечення та всі інші необхідні виплати (грошова компенсація за невикористану відпустку, вихідна допомога) у повному розмірі.

Під час перебування солдата Гаврилова в районі проведення антитерористичної операції відповідна грошова винагорода виплачувалася йому за кожен місяць участі в АТО у повному розмірі.

Солдат Гаврилов був направлений на лікування після виходу з району проведення АТО 18 лютого 2015 року. Згідно з наказом командування антитерористичної операції, у лютому 2015 року була підтверджена безпосередня участь солдата Гаврилова в бойових діях, за що йому було виплачено та перераховано на картковий рахунок відповідні грошові кошти.