У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру»

19 травня 2017, 16:16 | ID: 30403
У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру» У Національному університеті оборони України завершився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру»

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського закінчився інтерактивний «Курс з виховання доброчесності в операціях з підтримки миру», який проводиться другий рік поспіль в рамках співпраці університету та міжнародного секретаріату НАТО.

Головна мета заходу полягала у напрацюванні умінь та навичок, які дозволять виявляти, ідентифікувати та протидіяти проявам різних видів корупції.

Серед слухачів курсу були представники Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

Окрім експертів Альянсу до курсу долучилися й представники Навчального центру миротворчих операцій. (м. Сараєво, Боснія і Герцеговина). Протягом чотирьох днів вони провели для учасників низьку лекцій з основ міжнародного антикорупційного законодавства, діяльності у сфері виховання доброчесності. Зі специфікою організації та проведення закупівель (укладення контрактів) й досягненнями українського оборонного відомства у запобіганні корупції та розбудові доброчесності іноземних колег ознайомила начальник наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету полковник Олена Голота.

— Протягом курсу слухачі ознайомилися з питаннями ризиків корупції у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки. Хочу відмітити зацікавленість та активну участь учасників курсу під час проведення теоретичних та практичних занять щодо виявлення та запобігання корупції, — зауважив менеджер програми Україна-НАТО з виховання доброчесності Крістофер Штаудт.

У програмі курсу розглядалися питання антикорупційних заходів у поточних миротворчих місіях НАТО та ООН, лідерство та морально-етичні аспекти діяльності місій з підтримання миру, досвід країн Альянсу у боротьбі з корупцією.

По завершенню курсу слухачі отримали сертифікати міжнародного зразка.