Мотивом публікації “зображень” неякісного сухпайка є розповсюдження неправдивих даних з метою дискредитації Збройних Сил України

03 травня 2017, 21:33 | ID: 29869

Деякі засоби масової інформації розповсюдили допис одного із користувачів соціальної мережі Facebook, в якому він демонструє на фото так звану знахідку із сухпайка ЗС України, а саме, ніби то виявлені у консервах зуби.

Військовослужбовці Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України спробували зв’язатися із автором згаданого посту, однак той на звернення не відреагував.

Із наявної інформації, а саме фотозображення вмісту консерви, шляхом попереднього аналізу можна зробити висновок, що  зображення створено за допомогою графічного редактора.

Оскільки жодної додаткової інформації та бажання йти на контакт з Міністерством оборони автор не виявив, мотивом публікації є не що інше, як навмисне розповсюдження завідомо неправдивих даних з метою дискредитації Збройних Сил України.

Наполегливо просимо представників ЗМІ ретельно перевіряти інформацію перед її поширенням, адже подібні публікації діють перш за все на руку ворогу.

Водночас нагадуємо, що Міністерство оборони України та Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України постійно відслідковує інформацію щодо фактів незадовільного харчування військовослужбовців Збройних Сил України.

З цією метою функціонує “гаряча лінія”, номер якої розміщено у кожній їдальні, де харчуються військовослужбовці.

Ще раз нагадуємо телефон для звернень: (095) 911-05-69, а також просимо повідомляти інформацію у разі виявлення фактів незадовільного харчування військовослужбовців Збройних Сил України.