Мотивом публікації “зображень” неякісного сухпайка є розповсюдження неправдивих даних з метою дискредитації Збройних Сил України

03 травня 2017, 21:33 | ID: 29869

Деякі засоби масової інформації розповсюдили допис одного із користувачів соціальної мережі Facebook, в якому він демонструє на фото так звану знахідку із сухпайка ЗС України, а саме, ніби то виявлені у консервах зуби.

Військовослужбовці Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України спробували зв’язатися із автором згаданого посту, однак той на звернення не відреагував.

Із наявної інформації, а саме фотозображення вмісту консерви, шляхом попереднього аналізу можна зробити висновок, що  зображення створено за допомогою графічного редактора.

Оскільки жодної додаткової інформації та бажання йти на контакт з Міністерством оборони автор не виявив, мотивом публікації є не що інше, як навмисне розповсюдження завідомо неправдивих даних з метою дискредитації Збройних Сил України.

Наполегливо просимо представників ЗМІ ретельно перевіряти інформацію перед її поширенням, адже подібні публікації діють перш за все на руку ворогу.

Водночас нагадуємо, що Міністерство оборони України та Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України постійно відслідковує інформацію щодо фактів незадовільного харчування військовослужбовців Збройних Сил України.

З цією метою функціонує “гаряча лінія”, номер якої розміщено у кожній їдальні, де харчуються військовослужбовці.

Ще раз нагадуємо телефон для звернень: (095) 911-05-69, а також просимо повідомляти інформацію у разі виявлення фактів незадовільного харчування військовослужбовців Збройних Сил України.ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 19.00 30 вересня 2020 року

2 години тому

На Львівщині поховали загиблого в авіакатастрофі під Чугуєвом курсанта Віталія Вільхового

2 години тому

Катастрофу літака Ан-26Ш розслідують комісії Міністерства оборони України

4 години тому

Вишеградські зустрічі - важливий майданчик для відкритого діалогу щодо питань збереження миру та стабільності у регіоні – генерал-полковник Руслан Хомчак

5 годин тому

Водолазна школа готує черговий набір курсантів за участі іноземних інструкторів

5 годин тому

«До кінця 2020 року Збройні Сили України отримають найбільшу кількість озброєнь та нової техніки у порівнянні з попередніми роками», - Олександр Миронюк

8 годин тому

Патрульний катер ВМС ЗСУ «Старобільськ» та есмінець ВМС США «Рузвельт» провели спільні тренування у Чорному морі

9 годин тому