Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з главою Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі

18 квітня 2017, 16:38 | ID: 29429

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак в рамках візиту до Італійської Республіки провів зустріч із Президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі.

В ході зустрічі сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні та стан реформування вітчизняного оборонного відомства та Збройних Сил України.

Міністр оборони України наголосив на важливості підтримки Італії в ситуації, коли Україна відстоює свою територіальну цілісність.

– Українці готові захищати свою країну та європейські демократичні цінності, – наголосив Степан Полторак.

Також він наголосив, що «реформувати Збройні Сили під час бойових дій важко, такого досвіду немає ні у кого, але у мене немає жодного сумніву, що у нас все вдасться».

Міністр оборони України Степан Полторак подякував главі Парламентської асамблеї НАТО за принципову особисту позицію щодо підтримки нашої країни.

У свою чергу Президент Парламентської асамблеї НАТО подякував за комплексний огляд ситуації та наголосив на важливості тих реформ, які відбуваються в Україні сьогодні.

– Я декілька разів був в Україні, відвідував Одесу, Маріуполь і на власні очі бачив, що відбувається, – зазначив пан Аллі. – Запевняю, що Італія – добрий друг для України, і ми усвідомлюємо, наскільки важлива підтримка Італії вашій країні.