26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії

26 березня 2017, 10:28 | ID: 28692
26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії 26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії 26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії 26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії 26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії 26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах в Балаклії

Про це сьогодні, 26 березня, повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський під час ранкової наради  координаційного штабу з ліквідації наслідків пожежі на 65 Арсеналі в Балаклії.

- Інтенсивність вибухів на технічній території продовжує зменшуватися, цієї ночі зафіксовано поодинокі детонації боєприпасів. Після завершення роботи пожежників проведемо інженерну розвідку місцевості і працюватимемо далі, - зазначив генерал-лейтенант Ігор Павловський, і додав, що для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації сил і засобів повністю вистачає.

Він поінформував також, що військові сапери продовжують очищувати місцевість від вибухонебезпечних предметів на адміністративній території та по периметру військової частини.

Також під час ранкової наради координаційного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної події, військові узгодили із місцевою владою питання щодо відновлення будинків,  розташованих у військовому містечку.