Інтенсивність вибухів на складах зменшується

23 березня 2017, 19:06 | ID: 28614

Військовослужбовці ЗС України вживають усіх необхідних заходів щодо локалізації надзвичайної події, що сталася у м. Балаклія Харківській області.

Так, евакуація військовослужбовців та членів їхніх сімей, які проживали у службових квартирах на території військової частини, пройшла організовано і у короткий термін. Також українські воїни допомогли із перевезенням місцевих мешканців із будинків, що знаходяться у небезпечній зоні.

За словами начальника Головного управління з морально-психологічного забезпечення ЗС України генерал-майора Олега Грунтковського, військовослужбовці налагодили тісну співпрацю із іншими силовими структурами та місцевою владою. Завдяки цьому, вдалося мінімізувати наслідки вибухів на території арсеналу.

У місті Балаклія для поліпшення роботи координаційного штабу з ліквідації надзвичайної події перебувають близько 300 офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил. Вони прибули на автомобільній техніці із необхідними речами для розгортання польового табору.

З ранку 23 березня у районному центрі та прилежних селищах здійснюється патрулювання силами понад 100 військовослужбовців Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку у ЗС України, які допомагають правоохоронцям у забезпечення правопорядку.

За словами представника Генерального штабу Збройних Сил України станом на 18.00 інтенсивність вибухів зменшилася, що дає змогу оцінити масштаби події та готуватися приступити до локалізації події.