Міністерство оборони України уклало договори з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” відповідно до вимог чинного законодавства

26 січня 2017, 15:11 | ID: 26831

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації щодо розтрати посадовцями Міноборони 600 тисяч гривень на ремонті інженерної техніки за договорами, укладеними з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС”, повідомляється, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

За інформацією, наданою Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України, у 2016 році Міністерство оборони України, відповідно до вимог чинної на той час редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” (далі – Закону), провело переговорні процедури закупівель послуг з ремонту і технічного обслуговування інженерної техніки. Переговори проходили з усіма учасниками, які на них прибули, у тому числі з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС”.

Відповідно до вимог Закону, під час проведення переговорів Міністерство оборони Украйни як замовник запросило від учасників подання документально підтвердженої інформації про їх відповідність таким кваліфікаційним вимогам:

наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів;

наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами).

ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” всі зазначені документи були надані.

Ураховуючи те, що ціни пропозицій ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” виявилися найнижчими, законні підстави для їх відхилення були відсутні.

На даний час ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” виконало всі зобов’язання за укладеними договорами. Водночас, залучення субпідрядників дозволено Законом.

Таким чином, під час укладання договорів з ТОВ “НВК “УКРСІЧСЕРВІС” Міністерством оборони України було суворо дотримано вимог чинного законодавства.ОСТАННІ НОВИНИ