“Минулого року на посади молодших офіцерів призначено 1254 сержанта” – генерал-майор Олег Шевчук

20 січня 2017, 17:07 | ID: 26694
“Минулого року на посади молодших офіцерів призначено 1254 сержанта” – генерал-майор Олег Шевчук

“У 2016 році Міністерство оборони України провело звільнення близько 75 тисяч військовослужбовців, призваних під час часткової мобілізації, з яких понад 58 тисяч зараховано до оперативного резерву”.

Про це сьогодні, 20 січня, поінформував під час брифінгу перед початком урядової прямої телефонної лінії заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Він підкреслив, що у 2016 році була значно активізована робота щодо прийняття на військову службу офіцерів запасу. Так, порівняно з 2015 роком кількість прийнятих офіцерів збільшилась у 5 разів і зараз становить близько 4 тисяч осіб, з яких понад 2,5 тисячі призначені на первинні посади.

– Проведена робота щодо відбору сержантів, які мають вищу освіту, та їх призначення на посади молодших офіцерів з присвоєнням первинного офіцерського звання. Усього за минулий рік підготовлено та призначено 1254 сержанта. На навчальних зборах у бойових військових частинах підготовлено майже 10 тисяч осіб, із яких близько тисячі офіцерів. Ще понад 3 тисячі військовозобов’язаних пройшли підготовку на навчальних зборах у військових частинах і підрозділах територіальної оборони. Кількість військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку, збільшилася до 400 тисяч осіб, – поінформував генерал-майор Олег Шевчук.

Він повідомив, що минулого року в ході призову громадян на строкову військову службу лави Збройних Сил України поповнило близько 16 тисяч військовослужбовців. Цього року на строкову службу у ЗС України планується призвати близько 17 тисяч громадян.

– Хочу наголосити, що військовослужбовці строкової служби комплектують тільки небойові військові частини та підрозділи забезпечення частин бойового складу і не проходять службу в районі проведення АТО, – підкреслив заступник Міністра оборони України.