Старший сержант ВДВ Володимир Данілов представлений до державної нагороди – ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

16 січня 2017, 17:15 | ID: 26589

У зв’язку з поширенням у соціальних мережах інформації щодо відзначення бойових заслуг розвідника ВДВ Володимира Данілова, який героїчно загинув, захищаючи Україну в районі проведення АТО, Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України повідомляє, що з січня по травень 2015 року головний сержант – командир розвідувального відділення 81-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗС України старший сержант Володимир Данілов брав участь у бойових діях в районі донецького аеропорту.

У складі розвідувальної групи старший сержант Володимир Данілов виконував завдання за призначенням в інтересах підрозділів, які захищали донецький аеропорт від російсько-терористичних угрупувань. Зокрема, проводив розвідку, ніс службу на спостережних постах і опорних пунктах та забезпечував зв’язок між командно-спостережним пунктом та бойовими позиціями.

У 2016 році підрозділ, де проходив службу старший сержант Володимир Данілов, брав участь у бойових діях в районі промислової зони Авдіївки. Розвідник виконував завдання з відбиття противника від переднього краю оборони та зачистки дачного містечка промзони. За успішне виконання бойових завдань наказом Міністра оборони України № 32 від 14.01.2016 року старший сержант Володимир Георгійович Данілов нагороджений відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «Знак пошани».

7 вересня 2016 року, внаслідок поранення та контузії, отриманих в боях за донецький аеропорт, старший сержант Володимир Данілов пішов з життя.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, командування військової частини представило старшого сержанта Володимира Данілова до ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Наразі документи опрацьовуються у Генеральному штабі Збройних Сил України.

Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України