Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині

08 січня 2017, 17:13 | ID: 26474
Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині Збройні Сили України допомагають долати наслідки хуртовини на Одещині

У зв’язку з погіршанням погодних умов військовослужбовці Збройних Сил України другу добу надають допомогу населенню півдня Одеської області в подоланні наслідків хуртовини.

Для розчистки доріг від заметів понтонно-мостовий полк, що дислокується в Білгород-Дністровському, відрядив два екіпажі на броньованих шляхопрокладачах БАТ-2.

Під час подолання наслідків стихії група майора Олега Петрова вже розчистила 70 кілометрів ділянки автомобільного шляху за маршрутом Білгород-Дністровський – Сарата. При цьому військовослужбовці визволили із снігового полону десять легкових авто, чотири вантажних «фури» та автобус з трьома десятками пасажирів.

Група, яку очолює підполковник Олексій Олійник, діяла на маршруті республіканської траси Білгород-Дністровський – Старокозаче. За час роботи військові інженери розчистили близько 40 кілометрів дороги в обидва напрямки, витягнули із заметів 19 легкових авто, чотири вантажівки, чотири рейсових автобуси та два автомобіля швидкої медичної допомоги.

Наразі група майора Олега Петрова продовжує надавати допомогу населенню Одещини. У разі подальшого ускладнення погодних умов військовослужбовці готові виділити додаткові екіпажі і техніку.ОСТАННІ НОВИНИ