Інформація щодо порушень Міністерством оборони України порядку процедур закупівель військових наметів не відповідає дійсності

14 грудня 2016, 16:48 | ID: 26019

У зв’язку з оприлюдненням деякими інтернет-виданнями повідомлень щодо недотримання Міністерством оборони України вимог чинного законодавства в ході закупівель наметів для Збройних Сил України повідомляється, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

За результатами процедур закупівлі наметів УСБ-56 та УСТ-56, проведених цього року Міністерством оборони України через систему електронних державних закупівель “ProZorro”, з переможцем торгів ТОВ “Сівертекс” були укладені договори на поставку продукції для потреб Збройних Сил України.

ТОВ “Сівертекс”, яке є розробником і власником технічних умов на ці намети, передало технічні умови Міністерству оборони з дозволом використовувати їх при організації закупівельних процедур. Під час закупівлі наметів у тендерній документації було зазначено, що всі підприємства, які бажають взяти участь у процедурі закупівлі, можуть отримати копії технічних умов у Міністерстві оборони за письмовим запитом.

У підсумку, зазначені технічні умови отримала низка підприємств, які мали намір взяти участь у торгах.

Також не відповідає дійсності інформація щодо виготовлення наметів УСБ-56 та УСТ-56 з російської сировини. Згідно з документами, наданими ТОВ “Сівертекс”, РФ не є країною виробництва равендука для зазначених наметів.