Роз’яснення щодо постановки на облік транспортних засобів, переданих ЗСУ в якості благодійної допомоги

05 грудня 2016, 17:36 | ID: 25821

Від початку бойових дій на сході України у якості гуманітарної допомоги від волонтерів підрозділам Збройних Сил було передано велику кількість транспортних засобів, яких потребували підрозділи.

Для впорядкування використання транспортних засобів, переданих волонтерами в районі проведення АТО, був виданий наказ керівництва АТО, яким визначено процедуру обліку автомобілів, а їх облік покладено на підрозділи Військової служби правопорядку.

У зв’язку з цим автомобілі, які до цього часу використовуються у районі проведення антитерористичної операції без відповідних документів, можуть бути затримані працівниками ВСП.

Транспортні засоби будуть передаватися командирам військових частин одразу ж після пред’явлення документів, що засвідчують постановку на облік автомобіля.

Ці заходи спрямовані на уникнення випадків користування зазначеним транспортом сторонніми особами або не за призначенням. Окрім цього, постановка на облік зазначених авто дасть можливість ремонтувати та заправляти їх за кошти оборонного відомства.